KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

„Zarządzanie produkcją – nowe paradygmaty w zarządzaniu produkcją” ICPM‘13

W imieniu Komitetu Organizacyjnego IV Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zarządzanie produkcją – nowe paradygmaty w zarządzaniu produkcją” ICPM‘13, zapraszamy do udziału w konferencji w dniach 20-21 listopada 2013 r. Łódź

Obrady (20-21.11.2013r.) oraz panel dyskusyjny (20.11.2013 r.) odbywać się będą w Willi J. Richtera w Sali Mi-nor ul. Ks. Skorupki 10/12, uroczysta kolacja (20.11.2013) będzie miała miejsce w Łódzkiej Palmiarni (Park Źródliska), wizyty w firmie Flextronic i Dell (22.11.2013 – wyjazd autokarem spod Hali Sportowej – wymagane wcześniejsze zapisanie się na listę i uiszczenie opłaty).
 
 
Każdy z przedsiębiorców powinien być zainteresowany kompetencjami przyszłych pracowników, dlatego mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa temat tegorocznego spotkania w ramach obrad Rady Biznesowej konferencji ICPM13, którego są Państwo członkami. W ramach tego spotkania poddamy pod dyskusję następującą kwestię: „Kształcenie praktyczne na studiach – rola pracodawców”
Próba odpowiedzi na pytanie czego oczekują pracodawcy od absolwentów, którzy mają w przyszłości zarządzać procesami produkcyjnymi. W związku z tym, naszym gościem specjalnym na tym spotkaniu będą reprezentanci firmy Otto, która jest wyspecjalizowanym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym.
 
Z racji na to, że owocem naszych rozmów odbywających się w ramach I Międzynarodowej Konferencji ICPM'07 jest Certyfikacja Menedżerów, jesteśmy pełni wiary, że spotkanie z Państwem pozwoli na wskazanie kierunków kształcenia spełniających oczekiwania biznesu względem naszych absolwentów. Liczymy na Państwa obecność.
 
Jednocześnie zachęcamy do udziału w obradach naszej konferencji, podczas których przedstawionych będzie szereg tematów związanych z doskonaleniem procesów produkcyjnych i około produkcyjnych. Chcemy, aby nasza konferencja była miejscem spotkania ludzi biznesu i nauki, w czasie którego istnieje szereg możliwości wymiany wiedzy i doświadczenia, do czego bardzo zachęcamy. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu, proponowany zakres prezentacji, oparty zarówno o prace naukowców, jak i doświadczonych organizatorów produkcji, przedstawiających narzędzia optymalizacji procesów.
 
Nasze spotkanie to również spotkanie ze sztuką, dlatego zapraszamy na wystawę obrazów Anny i Krzysztofa Koziełów, którzy są pracownikami Katedry Zarządzania Produkcją i Logistyki.
 
Z naszej strony prosimy również o przekazanie informacji osobom lub przedsiębiorcom, którzy mogą być zainteresowani naszym przedsięwzięciem.
 
Będziemy również wdzięczni jeśli znajdą się osoby czy przedsiębiorstwa, które będą w stanie wesprzeć nasze dzieło finansowo w formie choćby wpłaty za udział w konferencji, za co dziękujemy.

Zapraszamy serdecznie prosimy zgłaszać Państwa udział na adres mailowy: mknzp@info.p.lodz.pl   lub telefonicznie do Członków Komitetu Organizacyjnego.

Irena Jałmużna  i Marek Sekieta
Członkowie Komitetu Organizacyjnego ICPM13
 
Politechnika Łódzka
Wydział Organizacji i Zarządzania
Katedra Zarządzania Produkcją i Logistyki ul. Wólczańska 215
90-924 Łódź
 
tel: 509 660 197
tel: 601 221 169

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.