KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Akademia Przedsiębiorcy 2014- bezpłatne warsztaty

„Strategia zwycięstwa na biznesowym polu walki”. Warsztaty skierowane do właścicieli, prezesów i członków zarządów, dyrektorów i kierowników. Odbędą się w 50 miastach Polski mi.in. w Łodzi, Skierniewicach i Piotrkowie Trybunalskim.

Strategie i metody na co dzień wykorzystywane w siłach zbrojnych  zostaną przełożone na narzędzia zarządzania, motywacji i przywództwa, które pozwolą osiągnąć sukces w biznesie. Warsztaty poprowadzą specjaliści, którzy skuteczność swoich metod sprawdzili w ekstremalnych warunkach wojennych. Generał Roman Polko i major US Army, Rocco A. Spencer pokażą, że to nie siła decyduje o zwycięstwie.

Celem wydarzenia jest dostarczenie przedsiębiorcom  skutecznych narzędzi z zakresu:
·        motywowania
·        budowania właściwych relacji z zespołem
·        kreowania przywódców
·        doskonalenia umiejętności osiągania wyznaczonych celów
·        wywierania wpływu
·        efektywnego rozwiązywania konfliktów
·        zarządzania zespołem
 
Szczegóły i rejestracjana stronie Akademii Przedsiębiorcy:

www.akademia-przedsiebiorcy.pl

lub pod numerem infolinii 22 327 03 10.

Warsztaty prowadzone przez Generała Romana Polko odbędą się 18 lutego 2014 r. w Łodzi o godzinie 9:30 w hotelu DoubleTree by Hilton, ul. Łąkowa 29.

Warsztaty prowadzone przez Majora Rocco A.Spencera odbędą się 19 lutego 2014 r. w Skierniewicach, o godzinie 9:30 w Hotelu Dworek, ul. J. Piłsudskiego 24 oraz 19 marca 2014 r. o godzinie 9:30 w Piotrkowie Trybunalskim w Hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil ul. Armii Krajowej 22 c.

Prowadzący

Generał Roman Polko

Był dwukrotnym dowódcą elitarnej jednostki GROM. Został najmłodszym dwugwiazdkowym generałem w Wojsku Polskim. Pełnił funkcję Zastępcy Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a potem p.o. Szefa BBN.
Ukończył  Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu . Jest też absolwentem Akademii Obrony Narodowej.  Przeszedł specjalistyczne szkolenia w 75 Pułku Rangersów Armii Stanów Zjednoczonych w Fort Benning oraz Wyższy Międzynarodowy Kurs Zarządzania Zasobami Obronnymi w Ośrodku Podyplomowym Marynarki Wojennej w Monterey w Stanach Zjednoczonych.

Major Rocco A. Spencer

Służył w wojskach powietrzno-desantowych.  W czasie służby sprawował różne funkcje dowódcze, m.in.: dowódcy plutonu, dowódcy kompanii, oficera ds. operacji i wywiadu w sztabie batalionu i dywizji. Po zakończeniu służby pracował jako konsultant ds. HR w firmie AT&T. W roku 2002 przeprowadził się do Polski, a w 2006 założył Leadership Source. Ukończył historię i nauki polityczne w Milton College. W czasie studiów uczestniczył w kursie oficerskim i uzyskał promocję na pierwszy stopień oficerski Armii Stanów Zjednoczonych.

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.