KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

BROWIN

Firma BROWIN powstała w  1979 roku, wówczas pod nazwą – BIOWIN. Nazwa musiała zostać zmieniona na mocy rozporządzeniaParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/848 z 30 maja 2018 r. w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych. Wszelkie „BIO” i „ECO” musiały zniknąć z nazw przedsiębiorstw.  Pierwszym sztandarowym produktem firmy były  drożdże winiarskie. W kolejnych latach znacznie poszerzono ofertę. Poza winiarstwem przedsiębiorstwo zaspokaja potrzeby tych, którzy w warunkach domowych zajmują się wędliniarstwem, piekarnictwem, serowarstwem, gorzelnictwem, piwowarstwem, czy szeroko pojętym przetwórstwem, przydomowym ogrodnictwem. A wszystkie wyroby można zapakować do doskonałej jakości  pojemników, butelek, słoi i słoiczków. Hasłem firmy jest –

Bo domowe jest lepsze…

Rozmawiamy z Katarzyną Szmajdą, specjalistką ds. marketingu, która z pasją i ogromnym znawstwem opowiada o tym wszystkim, co BROWIN oferuje swoim klientom, o tym, jak firma poradziła sobie z pandemią i jak radzi sobie w obecnych, niełatwych dla przedsiębiorców czasach:

https://www.youtube.com/watch?v=tWSrs6G4dDg&t=334s

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.