KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Biznes w świecie VUCA

PTA, czyli Personal Training Academy to firma oferująca wachlarz szkoleń dla pracowników i kadry zarządządzającej  biznesu. W ramach PTA szkolenia prowadzą specjaliści Businesslandu, którzy przygotowali treningi z zakresu bezpiecznych sposobów  prowadzenia biznesu, rozwoju kariery zawodowej jak również, cytując fragment autocharakterystyki -  „osiągnięcia szeroko rozumianego szczęścia życiowego”. Uczą, jak pokonać stres, niepokój, przemęczenie, wypalenie zawodowe. To wszystko zwiera się w tajemniczym akronimie – VUCA. W jaki sposób należy go odszyfrować? Odpowiedź znajdziecie w relacji ze spotkania z pracownikami PTA, firmy, która weszła w skład Klubu 500-Łodź.


Link do relacji:
https://www.youtube.com/watch?v=TiMgsxm7IHA

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.