KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Business Mixer 600-lecia

Zapraszamy na wydarzenie, którego Klub 500-Łódź jest partnerem.

Z okazji 600-nych urodzin Miasta Łódź zapraszamy wszystkich łódzkich przedsiębiorców na urodzinowy networking, wymianę inspiracji i pogłębienie relacji. Współdziałanie łódzkiej społeczności przedsiębiorców jest kluczowe zarówno dla rozwijania lokalnych biznesów jak i dla rozwoju Miasta, a to spotkanie ma na celu wesprzeć proces integracji łódzkich środowisk biznesowych, ale również zainspirować do współpracy i osiągania ambitnych celów biznesowych. Pokażemy, że dewiza "Ex navicula Navis” czyli „Z łódeczki ŁÓDŹ" to nie tylko hasło.
Na program wydarzenia składają się zarówno sesje "mikserowe" jak i inspirujące prezentacje autorów największych łódzkich sukcesów biznesowych ostatnich trzech dekad oraz część networkingowa w luźnej i przyjemnej atmosferze.
Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 września 2023r. w łódzkim Orientarium, start planowany jest o godzinie 17, a zakończenie w okolicach godziny 22.
Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Miasta Łódź przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.
 
Link do rejestracji: https://online.ikongres.pl/conference/business_mixer_600-lecia_lodzi
Link do strony wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/272700458681929

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.