Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie

W imieniu Zarządu klubu 500-Łódź serdecznie zachęcamy do rejestracji i wzięcia udziału w VI Europejskim Forum Gospodarczym, którego jesteśmy partnerem w dniu 13-14 listopada 2013 w Andel's Hotel Łódź ul. Ogrodowa 17

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie (EFG) jest inicjatywą cykliczną, corocznie organizowaną przez Samorząd Województwa Łódzkiego.

Główny cel EFG

zdynamizowanie współpracy pomiędzy podmiotami życia gospodarczego dla wykorzystania potencjału rozwojowego regionu łódzkiego.

Cele szczegółowe EFG

• wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami z zakresu gospodarki, obejmujących aktualną sytuację oraz trendy, ze szczególnym uwzględnieniem branż strategicznych regionu
  • nawiązanie trwałej i efektywnej współpracy między podmiotami sfery gospodarczej
  • pobudzenie ducha przedsiębiorczości