Finanse - Nauka - Biznes

Michael / Ström Dom Maklerski

To firma specjalizująca się w obszarach rynku kapitałowego. Wśród ofert kierowanych do klientów znajdują się usługi bankowości inwestycyjnej dla firm, obrót na rynku wtórnym obligacjami korporacyjnymi, skarbowymi oraz certyfikatami inwestycyjnymi. Firma prowadzi ewidencje, rozliczenia i rejestry papierów wartościowych oraz dokumentacji transakcyjnej dla Spółek. Wspiera także przedsiębiorców w zarządzaniu aktywami.

Wyższa Szkoła Bankowa

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Znajdują się aż w 11 miastach. Jednym z założeń uczelni jest, aby było „możliwe łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym”.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Jest to instytucja świadcząca swoim biznesowym klientom takie usługi, jak przygotowywanie wniosków aplikacyjnych o fundusze na rozwój firmy, wsparcie w zakresie eksportu/ importu, czy udzielaniepożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej na temat oferty wszystkich trzech podmiotów dowiedzą się Państwo w materiale filmowym: