IV Regaty Przedsiębiorców - Żagle Biznesu

Łódź i nasze województwo stanowią ważny punkt na żeglarskiej mapie Polski. W naszym regionie działa wiele stoczni jachtowych.

Wielu zawodników reprezentuje ziemię łódzką w różnego typu regatach, lecz co najważniejsze wielu znakomitych żeglarzy wywodzi się właśnie stąd.

Regaty Żagle Biznensu to inicjatywa mająca na celu integrację łódzkiego środowiska biznesowo - żeglarskiego.
Bez względu na to czy jesteś starym Wilkiem Morskim, czy świeżo upieczonym sternikiem to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.
Regaty odbywać się będą w klasie Omega, jednostkami będącymi własnością Yacht Club Głowno
Planujemy kilka biegów kwalifikacyjnych oraz bieg finałowy.
Plan Regat:
10:00 - 11:00 Rejestracja
10.30 - 12.00 Regaty Kadetów - zgłoszenia w dniu Regat
11:15 - 11:30 Odprawa Sterników
12:00 - 12:45 I Bieg kwalifikacyjny
12:45 – 13:00 Gitarowa masa krytyczna
13:00 - 13:45 II Bieg kwalifikacyjny
14:00 - 14:45 III Bieg kwalifikacyjny
15:00 - 15:45 IV Bieg kwalifikacyjny
15.00 - 17.00 występy lokalnych artystów
16:00 - 16:45 Bieg Finałowy
17:00 - 17:30 Występ Gościa specjalnego - 4 Refy
17:30 - 18:00 Rozdanie Pucharów, Nagród i Dyplomów
18:00 - 19:30 Występ Gościa specjalnego - 4 Refy
20:00 Zakończenie Regat
Koszt udziału w Regatach to 550 zł netto za 4-osobową załogę, kibice - 75 zł/os netto
Impreza będzie miała charakter pikniku rodzinnego. Harcerze zapewnią najmłodszym moc atrakcji w tym zabiorą nasze pociechy na harcerskie
podchody. Organizator zapewni przekąski grilowe oraz napoje. Atrakcją dla najmłodszych będzie sąsiadujący plac zabaw.
Pewna marka zaprezentuje jednostki ze swojej stajni wraz z jazdami testowymi.
Główną atrakcją dla najmłodszych będą Regaty Kadetów
Podczas Wydarzenia odbędzie się konkurs piosenki żeglarskiej oraz granie na kilkudziesięciu gitarach równocześnie
Współorganizatorami wydarzenia są największe organizacje biznesowe naszego regionu:
Łódzka Izba Przemysłowo - Handlowa, Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan, Klub 500 - Łódź, Loża Łódzka BCC
Od strony technicznej wspiera nas Yacht Club Głowno, active Sailing
z żeglarskim pozdrowieniem:

Marek Spiżewski
Komandor Regat
Dane wydarzenia:
www.zaglebiznesu.pl

Początek: 03 września 2022 godz. 10:00
Koniec: 03 września 2022 godz. 20:00