I Łódzki Kongres Franczyzodawców i Franczyzobiorców

Organizatorem I Łódzkiego Kongresu Franczyzodawców i Franczyzobiorców jest Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., a Partnerami wydarzenia są: Polska Organizacja Franczyzodawców, Business Center Club, PKKP Lewiatan i Klub 500.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

Wdniu 3 października br o godzinie 10:00 rozpocznie się "I Łódzki Kongres Franczyzodawców i Franczyzobiorców". Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym MTŁ, al. Politechniki 4 w Łodzi.

System franczyzowy to sposób na własny biznes prowadzony pod szyldem znanej marki. Uznawany jest za jedną z najlepszych dróg do uzyskania wysokich dochodów, co ważne - przy dużo niższym ryzyku niepowodzenia niż w standardowej działalności gospodarczej.

Uczestnicy kongresu uzyskają praktyczną wiedzę na temat różnych systemów franczyzowych i możliwościach finansowania takiego biznesu. Udział zapowiedzieli franczyzodawcy z różnych branż, m.in. tak znane firmy, jak: Change Lingerie, Butik your new style, Sklep Zagłoba, BoConcept, Subway, Bank Zachodni WBK, Euro Bank, Delikatesy Centrum, Pako Lorente, Lovable, Brjiu i Olimp.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w wydarzeniu.
Wstęp bezpłatny , uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy: m_gasinska@larr.lodz.pl

Więcej informacji na http://www.larr.lodz.pl/pl/

I Łódzki Kongres Franczyzodawców i Franczyzobiorców

Termin: 3 październik 2013 r.

Organizator Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Patronat Honorowy: Urząd Marszałkowski w Łodzi

Patronat Medialny: TVP Łódź, Radio Łódź, Dziennik Łódzki

Partnerzy: Polska Organizacja Franczyzodawców, Business Center Club, PKKP
                Lewiatan, Klub 500

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ Sp. z o.o.
             Aleja Politechniki 4, 93-590 Łódź

Godzina rozpoczęcia: 10:00