Jak zabezpieczyć swój kapitał, piękno alternatywnej inwestycji.

Spółka Diamonds International Corporation (D.I.C.) specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym związanym z diamentami inwestycyjnymi. Firma zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą diamentów inwestycyjnych. Na spotkaniu zaprezentowała własne szlifiernie oraz zakłady jubilerskie, które produkują także limitowane kolekcje ekskluzywnej biżuterii diamentowej. Spółka zaprezentowała jak należy odczytywać certyfikat nadany diamentowi oraz podkreśliła fakt, że wszystkie kamienie inwestycyjne muszą posiadać certyfikaty niezależnych, międzynarodowo uznanych laboratoriów gemmologicznych (GIA, IGI, HRD). Nadany numer certyfikatu jest laserowo wypalony na rondyście kamienia, a każdy diament podczas procesu certyfikacji jest zapieczętowany w "safepack", na którym widnieje komplet informacji o danym kamieniu. Dzięki temu klient ma gwarancję jakości nabywanego produktu.
Spółka Diamonds International Corporation Polska, za swoje usługi inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne i wyroby jubilerskie, otrzymała Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości oraz tytuł Laureata Programu Promocji Jakości, przyznany przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji. Firma Diamonds International Corporation otrzymała międzynarodową ocenę wiarygodności AA. Czeską spółkę holdingu D.I.C. oceniała niezależna agencja Soliditet. Ratingową ocenę firmy Soliditet przeszło ponad dwa i pół miliona czeskich firm, z których niespełna sześć tysięcy, a więc 0,2%, otrzymało równie wysoką notę w rankingu. Diamonds International Corporation jest laureatem nagród instytucji biznesowych europejskich oraz polskich – w 2009 za najlepsze medium wewnątrz-firmowe, od BCC za luksusowy produkt roku.