KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Koncert charytatywny ŁODZIANIE DLA POWODZIAN - 10.10.2024 godz. 19.00 MONOPOLIS

Nie może Cię zabraknąć! Pomóż i Ty!

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,
Trzy tygodnie temu Polskę nawiedziła niszczycielska powódź. Miasto, które stało się symbolem tego wydarzenia, Stronie Śląskie,  doznało wyjątkowo dotkliwych strat. Po przerwaniu wału przy tamie miasto zostało zalane. Władze gminy szacują straty w infrastrukturze samorządu na ponad 300 mln zł.
Zniszczone zostałybudynki użyteczności publicznej, przedszkole, kaplica, która była urzędem stanu cywilnego, hala sportowa, basen i inne ważne obiekty. 8 mostów gminnych do odbudowy, uszkodzone przepusty i drogi gminne. Dla niewielkiej gminy to koszty nie do udźwignięcia. Oczywiście tak duża skala zniszczeń powoduje ogromne potrzeby. Tylko państwo jest w stanie wydatnie wesprzeć odbudowę, ale każdy przyzwoity człowiek również może pomóc, dokładając swoją małą cegiełkę.
Stowarzyszenie Klub 500-Łódź, Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi i MONOPOLIS – centrum rozrywki - organizująkoncert charytatywny, z którego pełny dochód (wszyscy zaangażowani w organizację przedsięwzięcia pracują pro bono) przekazany zostanie na rzesz odbudowy Stronia Śląskiego ze wskazaniem na żłobek i przedszkole. Dzieci potrzebują opieki – między innymi po to, by ich rodzice mogli swój czas poświęcić na odbudowę własnych domów.
Koncert charytatywny pod nazwą ŁODZIANIE DLA POWODZIAN odbędzie się 10 października 2024 r. o godz. 19.00 w MONOPOLIS w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 62. Udział jest bezpłatny, ale biletowany, a właściwie na zaproszenia. Aby pozyskać zaproszenie należy zgłosić się do któregoś organizatora mailowo lub telefonicznie (sekretariat@klub500lodz.pl, izbabud@lakowa11.lodz.pl lub 515 778 928). Zaproszenie dla Państwa - w zalączeniu. Wystarczy potwierdzić obecność mailem lub telefonicznie i znajdziecie się Państwo na liście uczestników!
Koncert ŁODZIANIE DLA POWODZIAN został objęty patronatem honorowym Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego.
Procedowane są kolejne patronaty.
W trakcie koncertu odbywać się będzie licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Lista darczyńców przedstawiona zostanie na koncercie oraz w mediach. Już teraz wiadomo, że będzie kilka prawdziwych perełek!
Oczywiście darów z serca płynących nigdy za wiele, więc organizatorzy serdecznie proszą osoby gotowe wesprzeć to szlachetne przedsięwzięcie o przekazanie kolejnych atrakcyjnych przedmiotów, z którymi gotowi są rozstać się, na rzecz licytacji. W tej sprawie kontakt telefoniczny to 601 337 222.
Z pewnością warto skorzystać z tak szlachetnej okazji by zaprezentować siebie i swoją firmę!

Skoro koncert to najważniejsi są artyści! Będzie to prawdziwa uczta dla melomanów, amatorów różnych gatunków muzycznych. Swoją obecność zapowiedziały prawdziwe gwiazdy:
- Anna Cymmerman zaśpiewa Czardasza E. Kalmana i znany standard musicalowy „Przetańczyć całą noc” z musicalu My Fair Lady.
- Jacek Malanowski zaprezentuje utwór z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam gdzie byłem” i utwór z repertuaru Krzysztofa Krawczyka „Życia mała garść”.
- Anna Cymmerman i Jacek Malanowski zaśpiewają również wspólnie – będą to duety „Havanagila”,  „Połóż serce na dłoni” i „Time to say goodbye”.
- Izabela Połońska zaśpiewa cztery piosenki z repertuaru Ordonki:"Miłość Ci wszystko wybaczy", "Nikt tylko ty", "Uliczka w Barcelonie" i "Ja wiem". Na akordeonie towarzyszyć jej będzie znany akordeonista Leszek Kołodziejski.
- Paulina Glinka jeszcze nie zdecydowała, co zaprezentuje w czasie koncertu, ale ma w swoim repertuarze prawdziwe perły sztuki wokalnej
- młodziutka Karolina Kubasiewicz zaśpiewa jedną piosenkę i bardzo to przeżywa! Karolina jest podopieczną Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi i dopiero rozpoczyna swoją karierę.
Mamy głęboką nadzieję, że koncert przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom i przy okazji zachęci ich do szczodrości! Serdecznie zachęcamy do udziału – pomóżmy odbudować żłobek i przedszkole w Stroniu Śląskim!!!
Media już piszą o tym wydarzeniu: https://dzienniklodzki.pl/koncert-charytatywny-lodz-dla-powodzian-w-scenie-monopolis/ar/c13-18852811

Do zobaczenia na koncercie!
Bożena Ziemniewicz
Prezes Zarządu
Stowazyszenia Klub 500-Łódź

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.