KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

METRO W ŁODZI

Firma BZB Projekt, członek Klubu 500 - Łódź działa na rynku nieruchomości i inwestycji budowlanych od stycznia 2014 roku. Pracuje w  zespole złożonym z inżynierów architektów, konstruktorów i branżystów.

Współpracuje ze stałą, sprawdzoną grupą projektantów wszystkich branż, posiadających uprawnienia do samodzielnego pełnienia funkcji technicznych i należących do krajowych Izb Inżynierów i Architektów.

Wśród wielu projektów realizowanych przez firmę są tak ważne inwestycje dla Łodzi jak budowa Dworca Fabrycznego, Bramy Miasta czy liczne realizacje rewitalizacyjne.

Obecnie BZB Projekt jest zaangażowany w budowę łódzkiego tunelu średnicowego.

Bartłomiej Zgorzelski – dyrektor zarządzający BZB Projekt opowiedział członkom Klubu  o postępach w tych pracach i o zasadach, na jakich odbywa się to ogromne przedsięwzięcie inżyniersko-budowlane. Po spotkaniu dyrektor udzielił wywiadu, który prezentujemy pod linkiem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=zsVML7N1BQM&t=46s
 

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.