Panel Członków klubu 500-Łódź 16.10.2017r. X Europejskie Forum Gospodarcze

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź , uprzejmie zapraszamy do Sali VELOUR hotelu Andels w dniu 16 października o godzinie 14:00 na panel przygotowany przez Członków klubu 500-Łódź, pt” FIRMY Z KLUBU 500-ŁÓDŹ NA ŚWIECIE”

Podczas panelu porozmawiamy o ekspansji eksportowej łódzkich firm na rynki zagraniczne – o zagrożeniach i ryzykach, którym trzeba stawić czoła, a zwłaszcza o stojących przed nimi wyzwaniach. Jak odnieść sukces za granicą? Jak się do tego przygotować? Jakie są największe problemy firm rozpoczynających działalność za granicą? Gdzie szukać pomocy i jak sobie radzić z piętrzącymi się przeciwnościami? O tym wszystkich dyskutować będą ci, którzy zdołali wszelkie bariery pokonać i z powodzeniem zostać EKSPORTEREM.

Moderator: Przemysław Andrzejak– Prezes Zarządu, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Prelegenci:
-Noemi Chudzik, LL.M.– Partner, Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni spółka partnerska,
-prof. dr hab. Adam Mariański– Doradca podatkowy, adwokat, Partner Zarządzający w Mariański Group, Prezes Stowarzyszenia Polskich Firm Rodzinnych,
-Ignacy Petecki– Prezes Zarządu, PPHU Petecki,
-Jacek Pękala– Prokurent, Fortech Sp. z o.o.,
-Marek Sobieraj– Prezes Zarządu, Lumileds Polska S.A.,
-Józef Szmich– Prezes Zarządu, Delia Cosmetics Sp. z o.o.,
-Sylwester Szymalak– Prezes Zarządu, Zakłady ChemiczneOrganika S.A., Organika Capital Group.