KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Piknik Rodzinny 3 lipca 2021r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500-Łódź uprzejmie zapraszam na spotkanie Klubowe – piknik rodzinny, który odbędzie się dniu 03 lipca 2021r. w Osadzie Rybackiej Sereczyn.

Osada Rybacka Sereczyn to Restauracja położona w malowniczej scenerii stawów, lasów i łąk między Łodzią, a Pabianicami. Specjalnością kuchni są potrawy z ryb. Wysoką jakość serwowanych potraw gwarantują ryby pochodzące z miejscowej hodowli wyławiane tuż przed podaniem. Dodatkową atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych jest „Zagroda pod lasem”, w której spotkacie Państwo zwierzęta gospodarcze.

Nasze spotkanie przebiegać będzie według następującego programu:

13:00 – 14:00 obiad na Molo(prosimy o punktualność),
 15.00 do 17:30 korzystanie z atrakcji Ośrodka: np. plac zabaw, leżaki z widokiem na staw
18.00 pieczenie kiełbasek na  ognisku  


Parking bezpłatny na terenie obiektu.
 

https://sereczyn.pl/ 

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.