RPO WŁ 2014-2020

"Nowy okres finansowania 2014-2020 z perspektywy potrzeb i korzyści przedsiębiorców regionu łódzkiego"

Spotkanie odbędzie się 14 lutego o godzinie 15.00
na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ, ul. POW 3/5

Lata 2014-2020 to praktycznie ostatnia szansa na dokonanie wielkich przeobrażeń w naszym regionie i kraju. Czy zdołamy to zrobić? Jak wykorzystać środki w możliwie najlepszy sposób? Porozmawiajmy o tym RAZEM.

* * *
W temat wprowadzi nas poseł ziemi łódzkiej do Parlamentu Europejskiego dr Jacek Saryusz-Wolski, który przedstawi oczekiwania i możliwości z punktu widzenia Unii Europejskiej.

Następnie posłanka na Sejm RP Elżbieta Królikowska-Kińska (członkini sejmowej Komisji Gospodarki) przedstawi system wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw na poziomie krajowym.

O szczegółach zawartych w projekcie nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego porozmawiamy z przedstawicielem Departamentu Rozwoju Regionalnego, w którym Program powstaje.

Przy okazji zachęcamy Państwa również do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych. Wystarczy kliknąć!

UWAGA! Wybór sali na spotkanie zależeć będzie od ilości osób zainteresowanych udziałem, dlatego prosimy o rejestrację za pośrednictwem serwisulodzkisalongospodarczy.pl.

Wszystkich zarejestrowanych powiadomimy o szczegółach drogą mailową.

Pamiętaj, od tego czy się zaangażujesz, wiele zależy!
ZABIERZ  GŁOS  W  WAŻNEJ  SPRAWIE !