KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Relacja z Sereczyna

Mija półmetek roku 2022. Przed wakacyjnym odpoczynkiem przedsiębiorcy dokonują podsumowań, które wykazują, jak wielkie trudności przyszło im pokonywać. Po czasie pandemii, która fatalnie wpłynęła na kondycję większości firm, przyszedł czas na konsekwencje gospodarcze wynikające z rosyjskiej agresji na Ukrainę i z nałożonych na Rosję sankcji. Sankcje te – będąc koniecznością polityczną i moralną – postawiły wielu przedsiębiorców w sytuacji dramatycznej.

Członkowie Klubu 500-Łódź wzięli udział  w tradycyjnym, przedwakacyjnym  pikniku, spotykając się w Osadzie Rybackiej Sereczyn, by się nieco zrelaksować i podzielić refleksjami. Jak ocenia mijające półrocze prezes Klubu, Sylwester Szymalak? I jakie są jego prognozy na przyszłość? Odpowiedź znajdą państwo pod linkiem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=-WGlaw2b2FY

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.