KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Spotkanie 10 września 2013 r. „Wspieranie przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Łódzkiego w nowym okresie programowania UE 2014 -2020”

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 - Łódź uprzejmie zapraszam na spotkanie z Panem Jackiem Skwierczyńskim z – Departamentu do spraw Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Spotkanie odbędzie się 10 września o godzinie 16 w Auli Minor, w zabytkowej willi J.Richtera w Łodzi przy ulicy Ks. Skorupki 10/12. Tematem spotkania będzie "Wspieranie przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Łódzkiego w nowym okresie programowania UE 2014-2020"

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.