Spotkanie Klubu 11 marca 2015r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź, uprzejmie zaprasza Państwa na marcowe spotkanie klubowe.

Podczas spotkania poruszane będą następujące tematy:

1. Planowanie spadkowe, wpływ na rodzinę i ciągłość firmy
 „forma prawna, umowa spółki, przekształcenie przedsiębiorstwa”
Optymalizacja finansowa i podatkowa, inwestycje alternatywne  – prowadzi Pani Krystyna Madej – Prezes KLT Sp. z o.o. Kancelaria Finansowa.

2. EKOKOGENERACJA  S. A.inwestycje w nowoczesne technologie
Pierwszy polski projekt produkcji ciepła z odpadów– prezentację      przedstawi  Pan  Błażej Dymaczewski -  Prezes firmy Ekotermika.

Spotkanie odbędzie się 11- go  marca  br. o godz. 16.00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi  J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.