Spotkanie Klubu 14 listopada 2016r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz Łódzka Agencjia Rozwoju Regionalnego zapraszają na spotkanie klubowe organizowane w ramach Europejskiego Forum Gospodarczego.

Klub 500-Łódź przygotował panel XI nt.: Instytucje otoczenia biznesu jako istotny partner wspierający start-upy.
Agenda spotkania:
Moderator:
Cezary Stacewicz - Global Manager w Pixel Technology
Gość specjalny:
Jakub Musiałek - Fundacja Startup Poland Łódź, Członek Zarządu Pixel Technology
Prelegenci:
Magdalena Jander - Prezes Zarządu GeneaMed sp. z o.o.
Ewa Postolska - Prezes Centrum Innowacji - Akcelerator Technologii Fundacji Uniwersytetu Łódzkiego, operatora funduszu zalążkowego StartMoney
Krzysztof Piech - Prezes Zarządu, Fundacja FabLab Łódź
Stanisław Radomiński - Członek Zarządu Quizit Sp. z o.o.
Sylwester Szymalak - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 Łódź, Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych Organika S.A.
Partnerami panelu są firma Lumileds oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Spotkanie odbędzie się 14 listopada br. (poniedziałek) o godz. 18.00 w Sali VELOUR Hotelu ANDEL’S w Łodzi przy ulicy Ogrodowej 17 .

Istnieje konieczność REJESTRACJI wszystkich uczestników Forum pod adresem: http://www.forum.lodzkie.pl/zarejestruj-sie/