Spotkanie Klubu 15.06.2019r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500-Łódź uprzejmie zapraszam na spotkanie Klubowe – piknik rodzinny, który odbędzie się 15 czerwca 2019r. w Zoo Safari w Borysewie.

Rozległy teren Zoo Safari Borysew zapewnia wiele atrakcji dla gości w różnym wieku.

Od 12.30 do 13:00 Sugerowany przyjazd grupy – zbiórka przed fontanną (prosimy o punktualność),
W programie przewidziane jest: obiad w grill barze, Walne Zgromadzenie Członków Klubu 500-Łódź, zabawa z animatorką, ognisko.

Całodniowa opłata za parking wynosi 10 zł płatna indywidualnie na miejscu.

Prosimy o potwierdzenie przybycia.