Spotkanie Klubu 15 kwietnia 2015r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź, uprzejmie zaprasza Państwa na kwietniowe spotkanie klubowe.

Spotkania poświęcione będzie następującym tematom:

1. „Jak Internet pomaga Twojemu biznesowi. Firma w Internecie mity i fakty”. – przedstawi Pan Jacek Żurkiewicz Właściciel DHT-IT,

2. „Co nowego w dotacjach? Nowe możliwości finansowania projektów dla firm”- przedstawi Pan Stanisław Radomiński – Właściciel firmy msr.

Spotkanie odbędzie się 15-go kwietnia  br. o godz. 16.00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi  J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.