Spotkanie Klubu 16 marca 2016r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź uprzejmie zaprasza na marcowe spotkanie klubowe.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz członek Klubu Infosys BPO Poland uprzejmie zapraszają na prelekcję, którą poprowadzi Pan Michał Grabarz, Dyrektor ds. Programów Transformacyjnych

„Swój biznes znamy najlepiej
…czyli czym są Infosys Business Transformation Services”

Spotkanie odbędzie się 16 marca 2016 roku o godz. 16.00 w Auli Minor znajdującej się w willi Richtera w Łodzi przy ulicy Ks.Skorupki 10/12.