KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Spotkanie Klubu 17.01.2019r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz BROst Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej i Heuresis Sp. z o. o. uprzejmie zapraszam na styczniowe spotkanie.

Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniu:


Jak w czasach braku pracowników pozyskać i utrzymać najlepszych, jednocześnie optymalizując nakłady i koszty
– praktyczne rozwiązania polskie i międzynarodowe.

Sesję poprowadzi Pani Barbara Matyaszek – Szarek – od 20 lata doradza firmom polskim i zagranicznym w kwestiach związanych z zarządzaniem ludźmi. Właścicielka grupy firm doradczych, które od wielu lat z sukcesem rozwija. Specjalizuje się w kwestiach optymalizacji organizacyjnej, współtworzy rozwiązania HR, które przyjęte zostały do praktyki firm polskich i zagranicznych w tym branży lotniczej, metalowej, elektroprzemysłowej, farmaceutycznej, kosmetycznej, papierniczej i innych.
 
Spotkanie odbędzie się 17 stycznia 2019 roku o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiejw Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 266. /Istnieje możliwość wjazdu na parking/.

 
Po spotkaniu organizatorzy  zapraszają na tradycyjny koktajl.

 

 

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.