Spotkanie Klubu 18.09.2018r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500-Łódź uprzejmie zaprasza na spotkanie Klubowe, które będzie miało miejsce w Akademickim Centrum Sportowo-Dydaktycznym Politechniki Łódzkiej.

Plan Spotkania:
17.00  powitanie gości przez Pana Prezesa Sylwestra Szymalaka,
17.15 przedstawienie nowych Członków
17.30 prezentacja Zatoki Sportu przez Dyrektora Pana Witolda Nykiela
18.00 zwiedzanie obiektu
18.30 koktajl

Spotkanie odbędzie się 18 września 2018r. w Akademickim Centrum Sportowo-Dydaktycznym Politechniki Łódzkiej Zatoka Sportu, al. Politechniki 10, 93-590 Łódź. Na parking można wjechać: od al. Politechniki, ul. Wróblewskiego i ul. Wólczańskiej.