Spotkanie Klubu 18 lutego 2015r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź, uprzejmie zaprasza Państwa na lutowe spotkanie klubowe.

Podczas spotkania poruszane będą następujące tematy:

1. „Rok 2015 – Rokiem Dywergencji. Sytuacja Rynkowa i perspektywy”.
Prezentację poprowadzi  Pan Bartłomiej Grelewicz - Menedżer Inwestycyjny z banku Citi Gold.

2.„ Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorców w świetle działalności Inspekcji Handlowej w Łodzi.   Nowa Ustawa Konsumencka .
Temat ten przedstawi Pan  Marek Jacek Michalak – Wojewódzki Inspektor Wojewódzkiego  Inspektoratu  Inspekcji Handlowej w Łodzi.

Spotkanie odbędzie się 18 lutego br. (środa) o godz. 16.00 w Auli Minor, zabytkowej willi J. Richteraw Łodzi, przy ul. Ks. Skorupki 10/12.