Spotkanie Klubu 21.05.2016r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500-Łódź uprzejmie zaprasza na spotkanie Klubowe - piknik rodzinny, który odbędzie się 21.05.2016 w Parku Edukacyjno- Rozrywkowym w Ujeździe koło Tomaszowa Mazowieckiego

Będzie to czas odpoczynku dla Członków Klubu i ich Rodzin, a także okazja do integracji Członków naszego Klubu.
Zapraszamy do parku z gigantycznymi figurami owadów, które stanowią główną atrakcję tego niezwykłego miejsca.
Nasze spotkanie przebiegać będzie według następującego harmonogramu:
11.00 – 12.00 Sugerowany przyjazd osób (prosimy o punktualność)
12.00 – 13.00 Zwiedzanie ogrodu z Przewodnikiem
13.30 – 16.00 Lunch / grill – pakiet event złoty, dla dzieci nugetsy/
16.00 – 18.00 Czas wolny - możliwość zwiedzania ogrodu, korzystanie z innych atrakcji