KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Spotkanie Klubu 21 listopada 2017r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz Kancelaria Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni spółka partnerska z siedzibą w Łodzi, uprzejmie zapraszają na listopadowe spotkanie.

Przedstawiony zostanie bardzo aktualny dla przedsiębiorców problem ochrony danych osobowych i zmian jakie czekają nas w tym zakresie od maja 2018 roku. Tematem prezentacji będzie „Ochrona danych osobowych w firmie - najważniejsze nadchodzące zmiany i obowiązki dla przedsiębiorców.”

Spotkanie poprowadzą:

1. r.pr. Noemi Chudzik - partner w kancelarii Chudzik i Wspólnicy

2. Anna Damas- prawnik w kancelarii Chudzik i Wspólnicy


Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na tradycyjny koktajl.
Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2017r. o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 266.

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.