Spotkanie Klubu 21 września 2022r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź, z inicjatywy członka naszego Klubu Pana Kacpra Klimika – Lidera Aglomeracji łódzkiej DECATHLON, uprzejmie zapraszam na spotkanie.

Spotkanie poświęcone będzie :

- mechanizacji magazynu Decathlon Polska – nowe technologie w logistyce – prezentacja oraz zwiedzanie magazynu,
- poznajmy się bliżej, budowanie wzajemnych relacji klubowych.

Spotkanie odbędzie się 21 września 2022 roku o godz. 17.00 w magazynie Decathlon przy Alei Ofiar Terroryzmu 11 Września 14. Przy magazynie znajduje się duży parking.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na tradycyjny koktajl .