Spotkanie Klubu 25.11.2020r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz firmy KPMG uprzejmie zapraszam na webcast

„Ceny transferowe: terminy, najnowsze wyjaśnienia i plany Ministerstwa Finansów”.

Zakres merytoryczny
•Raportowanie cen transferowych - informacja TPR i TPR Assistant
•Oświadczenie o sporządzeniu dokumentacji cen transferowych i sankcje za nierynkowość i niezłożenie
•Ważne terminy w zakresie cen transferowych
•TPR – pytania i odpowiedzi MF
•Korekty cen transferowych
•Plany Ministerstwa Finansów

Spotkanie poprowadzą:
•Monika Palmowska – Partner w dziale doradztwa podatkowego, zespół ds. cen transferowych w KPMG w Polsce
•Tomasz Szczepanek – Starszy menedżer w dziale doradztwa podatkowego, zespół ds. cen transferowych w KPMG w Polsce
•Paulina Szemiel – Menedżer w dziale doradztwa podatkowego, zespół ds. cen transferowych w KPMG w Polsce

W celu rejestracji na webcast, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 25.11.2020 r. do godz. 10:00.