Spotkanie Klubu 26.05.2018r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500-Łódź uprzejmie zapraszam na spotkanie Klubowe – piknik rodzinny, który odbędzie się 26 maja 2018r. w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym "ZBYSZKO" w Wiączyniu Dolnym.

Będzie to czas odpoczynku dla Członków Klubu i ich rodzin, a także okazja do integracji podczas zabaw plenerowych. Rozległy teren zapewnia wiele atrakcji dla gości w różnym wieku.

Nasze spotkanie rozpocznie się o godzinie 13-tej i trwać będzie do godziny 19-tej.
W godzinach 14-ta do 17-tej przewidziany jest program animacji dla dorosłych i dzieci.

Prosimy o zabranie dobrego humoru i ubioru, pozwalającego na swobodne korzystanie ze wszystkich atrakcji.