Spotkanie Klubu 26 września 2017r.

Zarząd Stowarzyszenia Klubu 500 – Łódź oraz firma HRP Group zapraszają na wrześniowe spotkanie.

Tematyka:

• Możliwości dofinansowania działań rozwojowych skierowanych do obecnych i przyszłych pracowników
  • Dofinansowanie UE dla MŚP oraz dużych przedsiębiorstw w obecnej perspektywie finansowania

Spotkanie poprowadzą:
Pan Konrad Jaszczyński – Specjalista ds. projektów EFS
Pani Kamila Kujawa – Specjalista ds. projektów EFRR

Spotkanie odbędzie się 26 września 2017r. o godz. 17:00 w Sali Lustrzanej wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 266.