Spotkanie Klubu 27 stycznia 2021r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 uprzejmie zapraszam na webinar.

Nasze spotkanie rozpocznie się o o  godzinie 16-tej, pod hasłem przewodnim „Poznajmy się bliżej”.Moderatorem będzie Pan Prezes Sylwester Szymalak.
Na spotkaniu przedstawiciele firm opowiedzą o genezie jej powstania oraz o tym, jak radzą sobie z prowadzeniem biznesu w czasach pandemii.

Spotkanie zorganizowane zostanie za pomocą platformy ZOOM udostępnionej przez Członka Zarządu Pana Marka Spiżewskiego. Z odpowiednim wyprzedzeniem rozesłany zostanie link do spotkania.