Spotkanie Klubu 2 grudnia 2015r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź zaprasza na grudniowe spotkanie klubowe.

Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniu:

„Oferta dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi kierowana do przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie województwa łódzkiego ”.

Temat ten przedstawi Pan Bohdan Cezary Dzierżek – Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Spotkanie odbędzie się 2 grudnia br. o godz. 16.00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.