Spotkanie Klubu 3 grudnia 2013

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z Panią Jolantą Chełmińską Wojewodą Łódzkim oraz Marszałkiem Województwa Panem Witoldem Stępniem poświęcone sprawom gospodarczym regionu.

Druga część spotkania poświęcona będzie „Innowacyjności w budowie obiektów przemysłowych” zaprezentowanej przezprzedstawicieli naszego Członka- właścicieli firmy CoBouw Polska : Panią Aldonę Sobotę i Pana Josa Amsinga.

Spotkanie odbędzie się 03 grudnia br. o godz. 16.00 w Auli Minor, znajdującej się w zabytkowej willi J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na tradycyjny koktajl.