Spotkanie Klubu 3 grudnia 2014r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz szwajcarska firma ubezpieczeniowa Baloise Assurances uprzejmie zapraszają na spotkanie klubowe, które odbędzie się w dniu 3 grudnia 2014 r. o godzinie 16:00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi

Ostatnie w tym roku spotkanie klubowe poświęcone będzie tematowi:

Optymalizacja podatkowa i zarządzanie finansami prywatnymi oraz planowanie transferu majątku do następnego pokolenia z wykorzystaniem rozwiązań luksemburskich.