Spotkanie Klubu 3 listopada 2021r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz Kolegium Dziekańskiego Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej uprzejmie zapraszam na spotkanie.

Motywem przewodnim spotkania będzie współpraca nauki i biznesu.

Agenda spotkania:
  • Wystąpienie prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jóźwika JM Rektora Politechniki Łódzkiej,
  • Priorytetowe obszary badawcze na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ - prof. dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska, Dziekan Wydziału oraz dr hab. Małgorzata Koszewska, Prodziekan ds. Rozwoju,
  • Współpraca nauki i biznesu sposobem na innowacyjność firmy - prof. dr hab. inż. Paweł Strumiłło, Prorektor ds. Rozwoju oraz mgr inż. Monika Wolak, Sekcja Transferu Technologii PŁ.

Spotkanie odbędzie się 03 listopada 2021 roku o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 266.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na tradycyjny koktajl.