Spotkanie Klubu 4 marca 2021r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź  oraz firmy Mentor S.A. uprzejmie zapraszam na webinar:

Benefity pracownicze 2021 – czego potrzebują pracownicy i co ich motywuje.

Webinar odbędzie się 4 marca 2021

Konferencje organizowane są przez Mentor Benefit – obszar ekspercki w Mentor SA dedykowany usługom dotyczącym programów benefitowych dla pracowników.
Mentor Benefit oferuje wsparcie w dostosowaniu polityki benefitowejdo nowej sytuacji poprzez audyt funkcjonujących rozwiązań, ich przebudowę i poszukiwanie produktów odpowiadających potrzebom i możliwościom Klienta.

Link do skotkania został rozesłany.