Spotkanie Klubu 500 Łódź 20 marca 2013 r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź, z inicjatywy członka Klubu Pani Izabeli Chuchler– Dyrektora ds. Inwestycji BRE Wealth Management Oddział w Łodzi, uprzejmie zaprasza na spotkanie.

Tematem spotkania będzie:
1. Optymalizacja podatkowa jako przewaga konkurencyjna firmy.
2. Pierwszy rok po końcu świata - gdzie jesteśmy z naszymi finansami?

Osobami prowadzącymi będą:
Pan Paweł Bogusz – V-ce Prezes BRE Wealth Management SA oraz
Pan Michał Parkowski Specjalista ds optymalizacji BRE Wealth Management.

Spotkanie odbędzie się 20 marca br. o godz. 13.00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.

Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na tradycyjny koktajl.