Spotkanie Klubu 5 listopada 2014r

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź, uprzejmie zaprasza Państwa na listopadowe spotkanie, podczas którego będą mieli Państwo możliwość zapoznać się z unikalnym na naszym rynku programem kompetencji menedżerskich Bullet Proof Manager.

Bullet Proof Manager to cykl warsztatów umiejętności kierowniczych oraz zdolności przywódczych dedykowany dla prezesów, właścicieli firm, dyrektorów, menedżerów czy kierowników zespołów.

Agenda spotkania:

1.    Otwarcie spotkania, przedstawienie nowych członków Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź.
2.    Prezentacja fragmentu jednego z wybranych modułów programu Bullet Proof Manager z zakresu Obsługi Klienta:
       Odzyskiwanie lojalności klienta w sześciu krokach
       Jak zaangażować pracowników w dbałość o lojalność klienta?
3.    Jak podnieść efektywność zarządzania personelem? – czym jest programBullet Proof Manager?

Prelekcję poprowadzi Pan Zbigniew Grodzki- dyrektor zarządzający i założyciel łódzkiej firmy doradczo-szkoleniowej GSI Group, akredytowany konsultant i trener z zakresu zarządzania, komunikacji interpersonalnej i sprzedaży strategicznej. Moderator i prowadzący sesje otwarte programu szkoleniowego Crestcom Bullet Proof Manager (www.crestcom.com).

Spotkanie odbędzie się 5 listopada br. (środa) o godz. 16.00 w Auli Minor, zabytkowej willi J. Richteraw Łodzi, przy ul. Ks. Skorupki 10/12.