Spotkanie Klubu 5 października 2016r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego uprzejmie zapraszam na spotkanie organizowane w ramach Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki.

Klub gościć będzie przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, Departamentu Polityki Regionalnejoraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE, którzy zaprezentują następujące tematy:

1. Rozwój biogospodarki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 – środki dla przedsiębiorców
Prelegent: Anna Banasiak
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
Departament Polityki Regionalnej
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

2. Preferencyjne finansowanie dla przedsiębiorców w programach ramowych UE
Prelegent: Robert Rasiński
Krajowy Punkt Kontaktowy
ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej

Spotkanie odbędzie się 05 października br. o godz. 16.00 w Sali Lustrzanej Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej przy ulicy Piotrkowskiej 266.