Spotkanie Klubu - 25 lutego 2014 r. godz. 16.00

Tematem spotkania będą : Optymalizacje podatkowe oraz ostatnie zmiany podatkowe.

Optymalizacje podatkowe - jak legalnie optymalizować należności podatkowe, by być w zgodzie z obowiązującym prawem. Przegląd dostępnych optymalizacji podatkowych pod kątem korzyści i ryzyk.

Ostatnie zmiany podatkowe - jak żyć z "nowym - starym" systemem podatkowym? Jak się dostosować i unikać ryzyk podatkowych?

Osobą prowadzącą będzie Pani Izabela Prokofi - Starszy Menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego PwC - Doradca Podatkowy z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego br. o godz. 16.00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi J.Richtera przy ul. Ks. Skorupki 10/12.