KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Warsztaty FUTUREEE - Case Study 3

26 listopada 2013 godz. 18:00 sala oz 32B w budynku Lodex, B9 na Kampusie B Politechniki Łódzkiej na Wólczańskiej 215

Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu FUTUREEE – Formowanie Umiejętności Tworzenia Unikatowych Rozwiązań Ekonomicznych, Ekologicznych i Etycznych. Warsztat już 26 listopada o godzinie 18:00 w sali oz 32B.
Warsztat poprowadzi Pani Anna Podkulińska – Dyrektor Centrum Usług Finansowych nr 3 MultiBanku S.A w Łodzi, która od 15 lat związana jest z bankowością, a od 5 lat zajmuje stanowiska menadżerskie. W 2011 roku uzyskała Certyfikat Menedżera Województwa Łódzkiego na poziomie strategicznym.

Podczas spotkania uczestnicy będą zmagać się z napisaniem expose dla nowego szefa, który… jeszcze do niedawna był na równie z kolegami, którymi obecnie będzie musiał zarządzać.

Nie warto zwlekać. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia na kolejny warsztat przyjmowane są do 25.11.2013 do godziny 22:00.

Więcej o projekcie na stronie http://enactus.p.lodz.pl/co-robimy/futureee/

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.