Wyboista droga do sukcesu...

Panel z udziałem członków Klubu 500 – Łódź
20 kwietnia do WSP, ul. Piotrkowska 243, godz. 15.00-16.30

Kobieta prowadząca firmę jest w trudniejszej sytuacji niż kobieta w niej zatrudniona nawet na stanowisku menedżerskim i w trudniejszej sytuacji niż mężczyzna prowadzący firmę. Podlega surowym ocenom pracowników i innych przedsiębiorców, wymaga się od niej i wyższego poziomu merytorycznego, i zachowania pełni kobiecości wyrażającej się głównie w empatii w stosunku do otoczenia, ale również w wyglądzie.

Co trzeba wiedzieć, by spróbować zmierzyć się z takim wyzwaniem? Czy sukces w ogóle jest możliwy? Jakie cechy wspomagają, a jakie przeszkadzają w prowadzeniu Firmy?

O tym i o wielu innych aspektach działalności gospodarczej będziemy rozmawiać
w panelu zrównoważonym pn. WYBOISTA DROGA DO SUKCESU. Każdy temat omówiony zostanie przez jedną Panią i przez jednego Pana, bowiem Bożena Ziemniewicz, która panel poprowadzi, zaprosiła do niego trzy Panie i trzech Panów – postaci znaczące na łódzkiej scenie gospodarczej, osoby z długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnych Firm i gościa z Warszawy reprezentującego sponsora Kongresu Kobiet:

Panie: Panowie:
Ewa Migo - "Powszechne Doradztwo Emerytalne" Marko Dolžan - "Polfa"
Małgorzata Rosołowska-Pomorska - "Adrian" Michał Haze - "Mikomax"
Mariola Zięba - "Mawi" Sylwester Szymalak - "Organika"

Jak widać, wśród panelistów przeważają członkowie Klubu 500 – Łódź, który objął wydarzenie patronatem honorowym.
Prowadząca jest również przedsiębiorczynią i od 20 lat prowadzi „British Centre”.