Wybory do Parlamentu Europejskiego

Miło nam poinformować, że nasza klubowa koleżanka i członkini Zarządu Klubu 500-Łódź Bożena Ziemniewicz kandyduje w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Jesteśmy pełni uznania dla rozległej wiedzy, umiejętności i doświadczenia naszej Koleżanki, która od ponad 20 lat jest przedsiębiorcą z sukcesem funkcjonującym na rynku łódzkim, a dodatkowo społecznie działa na rzecz rozwoju gospodarczego Regionu i integracji środowisk gospodarczych oraz podejmuje działania edukacyjne, zawsze związane z przedsiębiorczością i rozwojem osobistym.

Więcej informacji o kandydatce:    http://bozenaziemniewicz.pl/pl/O_mnie_w_pigulce.

Pani Bożenie życzymy powodzenia!