Zaproszenie na IX Galę Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego

Szanowni Państwo

Dziekan Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Pan dr hab. inż. Zbigniew Wiśniewski, prof. PŁ oraz Zarząd Stowarzyszenia Klubu 500-Łódź

mają zaszczyt zaprosić na

Galę IX edycji Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego

Uroczystość odbędzie się
10 maja 2019 r. (piątek) o godzinie 18:00
w sali kinowej Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 217/223 (budynek B19) w Łodzi

Patronat honorowy