Zawiadomienie o Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia Klub 500-Łódź w dniu 23 czerwca 2020 roku

Zarząd Stowarzyszenia zwołuje na dzień 23 czerwca 2020 r. (wtorek), godz. 17.00 Zwyczajne Sprawozdawczo - Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia Klub 500 - Łódź.

Zgromadzenie odbędzie się w Sali  OZ 2 na parterze  Pałacyku Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej, przy ul. Piotrkowskiej 266 w Łodzi, z następującym, proponowanym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Zgromadzenia
  2. Wybór Przewodniczącego Zgromadzenia
  3. Wybór Sekretarza Zgromadzenia
  4. Stwierdzenie prawomocności Zgromadzenia
  5. Wybór Komisji Skrutacyjnej
  6. Przyjęcie porządku obrad
  7. Przedstawieniesprawozdania Zarządu Stowarzyszenia Klub 500 -Łódź
z działalności w roku 2019
  1. Rozpatrzenie oceny Komisji Rewizyjnej  dotyczącej sprawozdania finansowego za rok obrachunkowy 2019
  2. Dyskusja
  3. Podjęcie uchwały o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego za rok obrachunkowy 2019 oraz o pokryciu straty z funduszu statutowego
  4. Podjęcie uchwał o udzieleniu absolutorium władzom Stowarzyszenia
  5. Wybory do Zarządu i Komisji Rewizyjnej – w trybie tajnym:
    1. zgłaszanie kandydatów
    2. głosowanie
    3. ogłoszenie wyników wyborów
  6. Sprawy różne
  7. Zamknięcie Zgromadzenia
  Prosimy Państwa o niezawodne i punktualne przybycie na to Zgromadzenie.