KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Znowu razem - poznajmy się

Po czasie izolacji spowodowanej pandemią, kiedy wszystkie spotkania klubowe odbywały się on-line, wreszcie mogliśmy spotkać się w rzeczywistej przestrzeni.

Oczywiście, z zachowaniem wszelkich obostrzeń i ostrożności. To był też powód, dla którego nie było tłumów. Przede wszystkim na spotkaniu pojawili się nowi członkowie Klubu, którzy zaprezentowali  w telegraficznym skrócie specyfikę swoich biznesów. W każdym zdaniu, wygłoszonym podczas spotkania i w każdym spojrzeniu widać było i radość, i nadzieję na pokonanie trudności i powrót do normalnego trybu pracy i spotkań. 

Poniżej odnośnik do relacji wideo:

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.