Znowu razem - poznajmy się

Po czasie izolacji spowodowanej pandemią, kiedy wszystkie spotkania klubowe odbywały się on-line, wreszcie mogliśmy spotkać się w rzeczywistej przestrzeni.

Oczywiście, z zachowaniem wszelkich obostrzeń i ostrożności. To był też powód, dla którego nie było tłumów. Przede wszystkim na spotkaniu pojawili się nowi członkowie Klubu, którzy zaprezentowali  w telegraficznym skrócie specyfikę swoich biznesów. W każdym zdaniu, wygłoszonym podczas spotkania i w każdym spojrzeniu widać było i radość, i nadzieję na pokonanie trudności i powrót do normalnego trybu pracy i spotkań.

Poniżej odnośnik do relacji wideo: