KLUB500 - Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->
KLUB500 - <!--Łódź | Stowarzyszenie Właścicieli Prezesów i Dyrektorów Firm-->

Spotkanie Klubu 16 września 2014r

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź uprzejmie zaprasza na spotkanie Klubowe w ramach tygodnia bioekonomii , które odbędzie się 16 września br. o godz. 16.00 w Auli Minor w zabytkowej willi J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.

     SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU w dniu września  

1.     „Możliwości rozwoju przedsiębiorstw w regionie w oparciu o środki unijne na rzecz rozwoju biogospodarki ”  przedstawi  Pan Jacek Skwierczyński z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.
2.     „ Biegły Rewident Twój Partner w Biznesie” przedstawi Pani Izabela Maciejewska -  z Regionalnego Oddziału KIBR w Łodzi.
 Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź  uprzejmie zaprasza na  spotkanie Klubowe w ramach tygodnia bioekonomii , które odbędzie  się 16 września br. o godz. 16.00 w Auli Minor znajdującej się w zabytkowej willi  J. Richtera w Łodzi przy ul. Ks. Skorupki 10/12.

powrót
Zostań członkiem Certyfikacja Menedżerów więcej


Nagroda Klubu 500

Nagroda KLUBU 500-ŁÓDŹ jest wyróżnieniem dla autora najlepszej pracy magisterskiej w danym roku akademickim, dotyczącej zagadnień biznesowych, napisanej na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Certyfikacja menedżerów

Celem głównym procesu Certyfikacji Menedżerów jest troska o rozwój gospodarczy regionu łódzkiego poprzez doskonalenie kadr menedżerskich, które są najważniejszym czynnikiem sukcesu gospodarczego.