Spotkanie Klubu 17 stycznia 2018r.

Zarząd Stowarzyszenia Klub 500 – Łódź oraz Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa Sp.k., grupa nowoczesnych kancelarii prawnych uprzejmie zapraszają na styczniowe spotkanie,

które będzie poświęcone zagadnieniu:
Sukcesja biznesu – przyszłość firm rodzinnych, aktualne problemy i projektowane zmiany.

Sesję poprowadzi prof. dr hab. Adam Mariański - doradca podatkowy, adwokat. Doświadczony doradca polskich firm rodzinnych, w tym także w procesie sukcesji biznesu. Specjalizuje się w sukcesji podatkowej, podatkach dochodowych, kontrolach i postępowaniu podatkowym oraz w ochronie praw jednostki w prawie podatkowym i planowaniu podatkowym.

Spotkanie odbędzie się 17 stycznia 2018 roku o godz. 17.00 w Sali Lustrzanej wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 266.