„Jesteśmy dumni z naszego miasta”

spotkanie z Hanną Zdanowską, prezydentem miasta Łodzi

W tym miesiącu mija 12 lat prezydentury Hanny Zdanowskiej. Ten niezwykły gospodarz miasta, niegdyś realny, dzisiaj honorowy członek Klubu 500-Łódź zawitał w nasze progi w przeddzień swojego prezydenckiego jubileuszu.

Rozmawialiśmy o sprawach radosnych a także tych – budzących troskę. Zadawaliśmy pytania a Pani Prezydent wyczerpująco tłumaczyła i przybliżała nam meandry sterowania miastem tak trudnym, jak Łódź.

Budżet, remonty, demografia, studencka młodzież, sytuacja naszego lotniska – to tylko niektóre wątki, które poruszyliśmy.

Życzymy Pani Prezydent realizacji wszystkich zamierzeń i dziękujemy za dotychczasowe lata przy sterze Łodzi.

Relację ze spotkania znajdą Państwo pod linkiem: